Dzīves pērļu ķēde

Izveidoju dēliem dzīves pērļu ķēdes.

Ķēdēs attēloti dzīves gadi, kas sastāv no mēnešiem. Katra mazā pērle simbolizē vienu dzīves mēnesi. Lielākās pērles simbolizē dzīves mēnesi, kurā ir bērna dzimšanas diena. Ķēde katru mēsesi tiek papildināta ar jaunu pērlīti datumā, kad piedzimis bērns.

Katrs dzīves gads sastāv no 11 mazajām un 1 lielās pērles.

Ķēdes veidojām kopīgiem spēkiem – vērām, skaitījām, Marks izvēlējās gada pērļu krāsas sev un brālim (pilnīgi iepriekš paredzama izvēle :D).

Kursos šī materiāla prezentācija vēl nav bijusi, tad nu nācās improvizēt pie prezentēšanas vecākajam dēlam.

Kad ķēdes bija savērtas, uzskatāmi bija redzama atšķirība Marka un Stefana ķēdēm. Markam īpašu uzmanību piesaistīja savas ķēdes garums. Pastāstīju, ka arī viņa ķēdē ir pirmā gada lielā sarkanā pērle, tāpat kā brālim, bet viņam ir vēl divas citas gadu pērles. Tad sāku ar pašu pirmo pērli, kas ir viņa piedzimšanas pērle un pirmais dzīves mēnesis. Pastāstīju, ka lielās pērles ir viņa dzimšanas dienas. 

Markam radās interese par to ko tad viņš darīja pārējās pērlītes :).

Photo

Bija jāpacenšas uz sitienu atcerēties visu viņa dzīves laiku :). Parādīju un pastāstīju, kuras pērlītes laikā viņš sāka smaidīt, runāties, velties utt.

Tad Marks izdomāja, ka ķēdes būtu jānomēra pie durvju ailes, kur atzīmējam puišu garumu. Un protams dzīves ķēdes bija jāparāda tētim un vairākiem radiniekiem caur Skype!

Tagad ķēdes karājas puišu istabā pie sienas un Marks ik palaikam tās paņem un pārjautā ko viņš katrā pērlītē darījis/mācējis :).

 

Nebiju gaidījusi, ka šī pērļu ķēde izvērsīsies par tik jauku pasākumu!

Izmaksas: mazās pērles – 0,02Ls, lielās pērles – 0,10Ls, lentīte – 0,03Ls/m. Viss pirkts Pērļotavā (Barona kvartālā, Brīvības iela 155 k.3).

3 thoughts on “Dzīves pērļu ķēde

  1. Man bija tā lieliskā iespēja tieši šovakar ar tām iepazīties “online” :))Ļoti vnk materiāls, bet tik foršs..Estere un Noa arī gaidīs savas dzīves ķēdes! 🙂

  2. Atbalsojums: Stefana TOP darbošanās 1 gads 9 mēneši – 2 gadi | mazaszvaigznes

  3. Atbalsojums: Tīģerballīte | mazaszvaigznes

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s