Lieldienas 2012

Jau kopš agras bērnības Lieldienas ir bijis īpašs laiks manā ģimenē. Parasti rīts sākās jau ap 6:00 , kad devāmies uz agro rīta dievkalpojumu, tad sekoja svētku brokastis, parasti vēlviens dievkalpojums un radiņu kopāsanākšana.

Arī pirmajos mūsu laulības gados daudz nekas nemainījās, tomēr ienākot ģimenē bērniem, pārceļoties uz Ādažiem un jaunu draudzi, viss sāka mainīties. Lieldienas protams ir īpašs laiks mūsu ģimenē, tomēr ar katru gadu tas mainās. Tā kā Marks jau ir sasniedzis vecumu, kad daudzas lietas tiek ļoti labi saprastas un izprastas, tad maksimāli cenšamies viņam palīdzēt izdzīvot tik nozīmīgo Kristus augšāmcelšanās laiku.

Gandrīz vienlaicīgi ar Montessori pedagoģijas iepazīšanu es sastapos ar Godly Play pieeju stāstot bērniem par Dievu. Sīkāk par to varat lasīt Karīnas blogā. (paskrollē uz leju) Pagaidām pašai vēl nav sanācis aiziet uz Bībeles draugu līgas organizētajiem kursiem, bet tas netraucē šo metodi izmantot jau tagad. Interneta vide ir pilna ar informāciju un idejām.

Šogad Lieldienās:

Apsveikumu kartiņas – redzot lielo prieku ko sagādāja Valentīndienas kartiņu gatavošana, nosūtīšana un citu bērnu gatavoto saņemšana, šo tradīciju turpinājām arī Lieldienās. Šoreiz jau Marks pats izlēma kam gatavos kartiņas un to skaits sasniedza jau padsmitu, jo bij jāiepriecina omes, opīši, brālēni un māsīca, draudzenītes, EstereEstere un GabriēlsKristiāna un vēl kāda tapa bērnudārzam.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s